Italia in Ostrava - eshopVálek autosportOldtimer mania - web o Veteránech
Svatba v Itálii


Prožijte svůj velký den v Itálii

Na světě je spousta romantických míst, která jako magnet přitahují zamilované. A Itálie rozhodně patří mezi ně. Má krásná starobylá města plná architektonických skvostů, z jejichž koutů na vás dýchne genius loci, slunná pobřeží, písečné pláže i lány vinic. Má co nabídnout milovníkům historie, umění, přírody i příznivcům gastronomie. A to vše spojuje jižanský temperament tamních lidí. Itálie je tak země přímo stvořená pro ty, kteří si chtějí říct své „ano“ i pro ty, kteří plánují romantickou svatební cestu.

Svatba bez hranic

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů v životě dvou zamilovaných lidí, a tak se někteří rozhodují pro netradiční místa, aby tomuto okamžiku dodali ještě větší punc výjimečnosti. Někdo touží po svatbě se svědky, jiný chce být obklopen nejširším příbuzenstvem, někdo vyznává extravaganci, jiný eleganci. Romantická svatba v Itálii pak v sobě pojí exotiku i originalitu. Záleží jen na vás, které místo pro svatební obřad si v této různorodé zemi vyberete.

K romantické svatbě v Itálii lákají pláže, moře, neméně pak města s architektonickými klenoty a romantickými úzkými uličkami. Třeba Verona je známá jako město milenců, proslulé jsou severoitalské Benátky nebo toskánská metropole Florencie. Ať už se rozhodnete pro jakékoli místo, svatba v Itálii bude romantická, originální, nezapomenutelná, přesně podle vašich představ.

Svatbou to nekončí

Přemýšlíte, kam na svatební cestu? Spojte ji s obřadem a pokračujte v líbánkách. V Itálii na vás čekají ty nejromantičtější pláže, přímořské vesničky, slavné památky, odlehlé zátoky i nádherná příroda. Itálie je doslova rájem pro všechny romantické duše.

Starosti nechte doma

Vaše svatba v Itálii a stejně tak i svatební cesta bude kouzelná, jedinečná a bez starostí, protože o vše se postaráme my. Tak nechte svatební přípravy a shon na nás.

Vyřídíme za vás veškeré formality spojené se svatebním obřadem, v případě potřeby zajistíme svědky, tlumočníka, překlady, prstýnky, šaty, svatební hostinu, fotografa, kameramana.

Více informací o svatbě v Itálii. [PDF, 1,7 MB]

Jste rozhodnuti? Máte dotazy? Kontaktujte nás +420 606 218 709.


Nebo nám napište:

* Povinné položky


© 2010 – 2021 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign