Italia in Ostrava - eshopVálek autosportOldtimer mania - web o Veteránech
Lyžování Itálie

Itálie – místo vašich lyžařských zážitků

Trávíte dovolenou aktivně a těšíte se, až se v zimě vydáte do hor lyžovat? Pak věřte, že Itálie je doslova rájem lyžařů. V zemi rozkládající se na Apeninském poloostrově si můžete zvolit některé z lyžařských středisek v italských Alpách nebo Dolomitech. K nejznámějším z nich patří např. Livigno, dále pak třeba lyžařské středisko Arabba-Marmolada nebo věhlasné údolí Val di Sole.

Lyžování v Itálii se mezi lyžaři z nejrůznějších koutů světa stalo vyhlášené, a to díky službám na vysoké úrovni, vynikajícímu lyžařskému terénu a dokonale upraveným sjezdovkám. Itálie se také těší příznivým sněhovým podmínkám i krásnému slunečnému počasí.

Lyžování v Itálii nabízí plno nejrůznějších sjezdovek, ze kterých si vyberou děti, rodiny, nejnáročnější lyžaři a na své si přijdou i milovníci adrenalinových sportů. Kromě lyžování a dalšího sportovního vyžití můžete obdivovat přírodní krásy této rozmanité země nebo si naplno vychutnat jižanský temperament a typickou italskou pohostinnost. Lyžování v Itálii se tak stává skutečným požitkem. Pojďte to zažít, vyberte si z naší nabídky lyžařských zájezdů.

Zajímá vás lyžování v Itálii? Více informací najdete v magazínu nejen o lyžování v Itálii. Chystáte-li se do některého z lyžařských středisek a zajímá vás předpověď, podívejte se zde.

 


© 2010 – 2021 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign