Italia in Ostrava - eshopVálek autosportOldtimer mania - web o Veteránech
Dovolená Itálie
Italia in Ostrava


V obchodě Italia in Ostrava najdete široký sortiment kvalitních produktů a surovin z apeninského poloostrova, které z Vašich pokrmů vykouzlí pravé italské speciality.

Ponořte se do rozmanitých chutí Itálie, připomeňte si zemi zalitou sluncem, prosycenou vůněmi, zemi s nekonečným mořem, nádhernými památkami a nespoutaným jižanským temperamentem.

Přímo u Vás doma si můžete vychutnat třeba parmezán, prosciutto nebo delikatesní nakládanou zeleninu, ochutit pokrm olivovým olejem , balzamikovým octem nebo degustovat renomovaná italská vína.

Na kvalitu i cenu surovin a produktů dovážených přímo z Itálie neustále dohlížíme, stejně tak na sortiment výrobků, který rozšiřujeme, abychom vyhověli požadavkům našich zákazníků.


http://www.italiainostrava.comVálek tour


Cestovní agentura sepecializující se na skvělou dovolenou v Italií. S Válek tour nejenže můžete jet do Itálie na dovolenou ale dokonce můžete uspořádat svatbu v Itálii. Cestovní kancelář nabízí zájezdy do mnoha Italských destinací a regionů.

Letní dovolená v Dolomitech mívá nezapomenutelné kouzlo! Nabízí možnost prozkoumat řadu oblastí, které navštěvujeme jako lyžaři v zimě a častokrát zauvažujeme, jak jen to tady vypadá v létě? Musí tady být také krásně! Někdy se tady musíme přijet podívat!

Jako nejoblíbenější prázdninová oblast je Gargano známé teprve od první čtvrtiny minulého století, přičemž původnost přírody zůstala téměř nedotčena.

Středomořské klima Itálie a teplé počasí od dubna do října přímo láká k nádherným výletům, k osvěžující koupeli v křišťálově čistém moři a samozřejmě k opalování na četných písečných plážích. Jedna zátoka vedle druhé nabízí všem možnost najít si na každý den dovolené jiné místo na koupání. Zcela mlčenlivě vyčnívají nad pobřežím bílé skály, zátoky a bujné horské hřbety, jejichž vápencové stěny padají až do moře, jinde zasahují piniové háje až k moři. Pobřeží Gargana je tak tvárné jako země sama. Vítr a voda zde zpracovaly vápenec a vymodelovaly do něj jedinečné tvary, jako pyšný Pizzomuno – Vrchol světa – na pláži ve Vieste.


http://www.valek-tour.cz

© 2010 – 2021 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign