Italia in Ostrava - eshopVálek autosportOldtimer mania - web o Veteránech
Italia in Festa Dovolená Itálie Italia in Festa Letní dovolená Kalábrie Gargano Ischia Ligurie Sicílie Marche Veneto Lago di Garda Toskánsko Kampánie Lazio Dolomity Salento Abruzzo Molise Emilia Romagna Friuli Venezia Sardinie DOPRAVA Aktuality Pořádali jsme ... Svatba v Itálií Autobusové zájezdy Tranzitní ubytování Poznávací zájezdy Partnerské CK Tematické zájezdy Hotely v historických městech Fotogalerie Související články Důležité informace Ochrana osobních údajů podle GDPR Partnerské firmy VIP Partneři Kontakty
Aplikace Válek Tour ke stažení Aplikace Válek Tour ke stažení

Důležité informace

Apartmány

Apartmány jsou zařízeny a vybaveny pro pobyt předpokládaného počtu osob. „Funkční“ zařízení odpovídá italskému standardu pro prázdninové ubytování, tedy ne luxusu. Apartmány jsou předávány čisté a musí být čisté také odevzdány (zvláště koupelny a kuchyně), přestože je prováděn závěrečný úklid. Apartmány v jižní části Itálie nebývají vzhledem k příznivým klimatickým podmínkám vybaveny přikrývkami. Rozdělení lůžek v jednotlivých místnostech nemusí vždy přesně odpovídat popisu.


Hotely

Hotely jsou standardně zařízeny v kvalitě odpovídající kategorii hotelu. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. Kvalita stravování (pestrost, vydatnost) je většinou úměrná kategorii hotelu a je dána zvyklostmi místní kuchyně. Není-li uvedeno jinak, nejsou nápoje zahrnuty v ceně.


Začátek / konec pobytu

Dnem příjezdu a odjezdu je zpravidla sobota, apartmány jsou klientům předávány vždy v odpoledních hodinách (mezi 15.00-19.00). V den odjezdu musejí být apartmány uvolněny do 9.00-10.00 hodin ráno. V časové prodlevě mezi odjezdem končícího turnusu a nájezdem dalšího dochází k úklidu a kontrole apartmánů, klienti tedy nemohou požadovat po ubytovateli dřívější předání nebo pozdější odevzdání apartmánu.


Cena

U apartmánů platí pro apartmán na 1 týdenní pobyt (7 nocí), u hotelů pro 1 dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 týden. Dnem příjezdu a odjezdu je zpravidla sobota. Ceny nezahrnují dopravu.


Vyobrazení

Vytištěné obrázky mají pouze exemplární charakter. Apartmány odpovídají typologii a popisu v katalogu, ostatní apartmány jsou ve stejné kvalitě.


Pojištění

V ceně pobytu není zahrnuto cestovní pojištění.


Upozornění

Eventuální stížnosti musí být nahlášeny našemu zastoupení v Itálii. Toto se vynasnaží nedostatky odstranit, v krajním případě nabídnou stejně kvalitní služby. Na stížnosti, které budou ohlášeny po odjezdu nebude brán zřetel, jelikož není žádná možnost následné kontroly oprávněnosti stížnosti. Téměř podél celého jadranského pobřeží a na Ligurii vede železniční trať, která v některých místech prochází v těsné blízkosti moře. Může se tedy vyskytovat i v blízkosti ubytovacích kapacit. Válek Tour nenese odpovědnost za upravenost prostředí v okolí ubytování. V některých lokalitách je třeba též počítat s možností výskytu komárů. Bazény (většinou nutná čepice) a další služby v ubytovacích kapacitách jsou zpravidla v provozu od 15/06 do 15/09 (není-li uvedeno jinak), v některých případech však může záviset provoz služeb na obsazenosti ubytovací kapacity.

Vzdáleností od moře se rozumí vzdálenost od ubytovací kapacity (hotel, residence) k nejbližší pláži. Ta může být jak soukromá (placená), tak volně přístupná. U prázdninových středisek typu "villaggio" se jedná o nejkratší vzdálenost areálu od pláže.


© 2010 – 2019 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign