Italia in Ostrava - eshopVálek autosportOldtimer mania - web o Veteránech
Dovolená Itálie
Důležité informace

Apartmány

Apartmány jsou zařízeny a vybaveny pro pobyt předpokládaného počtu osob. „Funkční“ zařízení odpovídá italskému standardu pro prázdninové ubytování, tedy ne luxusu. Apartmány jsou předávány čisté a musí být čisté také odevzdány (zvláště koupelny a kuchyně), přestože je prováděn závěrečný úklid. Apartmány v jižní části Itálie nebývají vzhledem k příznivým klimatickým podmínkám vybaveny přikrývkami. Rozdělení lůžek v jednotlivých místnostech nemusí vždy přesně odpovídat popisu.


Hotely

Hotely jsou standardně zařízeny v kvalitě odpovídající kategorii hotelu. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. Kvalita stravování (pestrost, vydatnost) je většinou úměrná kategorii hotelu a je dána zvyklostmi místní kuchyně. Není-li uvedeno jinak, nejsou nápoje zahrnuty v ceně.


Začátek / konec pobytu

Dnem příjezdu a odjezdu je zpravidla sobota, apartmány jsou klientům předávány vždy v odpoledních hodinách (mezi 15.00-19.00). V den odjezdu musejí být apartmány uvolněny do 9.00-10.00 hodin ráno. V časové prodlevě mezi odjezdem končícího turnusu a nájezdem dalšího dochází k úklidu a kontrole apartmánů, klienti tedy nemohou požadovat po ubytovateli dřívější předání nebo pozdější odevzdání apartmánu.


Cena

U apartmánů platí pro apartmán na 1 týdenní pobyt (7 nocí), u hotelů pro 1 dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 týden. Dnem příjezdu a odjezdu je zpravidla sobota. Ceny nezahrnují dopravu.


Vyobrazení

Vytištěné obrázky mají pouze exemplární charakter. Apartmány odpovídají typologii a popisu v katalogu, ostatní apartmány jsou ve stejné kvalitě.


Pojištění

V ceně pobytu není zahrnuto cestovní pojištění.


Upozornění

Eventuální stížnosti musí být nahlášeny našemu zastoupení v Itálii. Toto se vynasnaží nedostatky odstranit, v krajním případě nabídnou stejně kvalitní služby. Na stížnosti, které budou ohlášeny po odjezdu nebude brán zřetel, jelikož není žádná možnost následné kontroly oprávněnosti stížnosti. Téměř podél celého jadranského pobřeží a na Ligurii vede železniční trať, která v některých místech prochází v těsné blízkosti moře. Může se tedy vyskytovat i v blízkosti ubytovacích kapacit. Válek Tour nenese odpovědnost za upravenost prostředí v okolí ubytování. V některých lokalitách je třeba též počítat s možností výskytu komárů. Bazény (většinou nutná čepice) a další služby v ubytovacích kapacitách jsou zpravidla v provozu od 15/06 do 15/09 (není-li uvedeno jinak), v některých případech však může záviset provoz služeb na obsazenosti ubytovací kapacity.

Vzdáleností od moře se rozumí vzdálenost od ubytovací kapacity (hotel, residence) k nejbližší pláži. Ta může být jak soukromá (placená), tak volně přístupná. U prázdninových středisek typu "villaggio" se jedná o nejkratší vzdálenost areálu od pláže.


© 2010 – 2021 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign